Afbeelding invoegen 
             


 
"Innovators in technical textile products"
 
Firma Flexxolutions posiada ogromne doświadczenie w projektowaniu, produkcji i montażu innowacyjnych materiałów tekstylnych
na systemy przekryć i składowania magazynowania produktów wpostaci gazowej, ciekłej i stałej.
 
Nasze motto, „Innovators in technical textile products” (Innowatorzy branży technicznych wyrobów tekstylnych” opisuje naszą największą zaletę. Są nią innowacyjne konstrukcje wyrobów i rozwiązań technicznych według wytycznych klienta oraz produkcja i montaż systemów przekryć i składowania (np. zadaszeń silosów) w wykonaniu zwykłym i gazoszczelnym, podwieszanych podwójnych przekryć membranowych do instalacji biogazowniczych i składowania substancji, w tym elastycznych zbiorników na ciecze (wodę) i wysokiej jakości worków do przechowywania obornika, gazów i ich mieszanin.
 
Kliknij na zdjęcie, aby uzyskać więcej informacji!
 
           
 

           
 

 
           
         
           
 
Ponadto jesteśmy twórcą i dostawcą innowacyjnych (opatentowanych) mat dezynfekcyjnych, systemów elastycznych silosów do magazynowania produktów w postaci stałej, wyłożeń przestrzeni ładunkowych pojazdów ciężarowych oraz wyrobów systemowych dla obozów dla uchodźców, m.in. składanych zbiorników na wodę, toalet i prysznicy polowych.
 
Nasz zakład dysponuje wszelkimi technologami koniecznymi do prac projektowych (oprogramowanie Solidworks 3D), wytwórczych (cięcie obrabiarkami CNC) oraz zgrzewania (zgrzewanie prądowe i cieplne). Dysponując wszystkimi środkami projektowania i produkcji w naszym zakładzie jesteśmy w stanie wykonać zamówienie w bardzo krótkim czasie, wedle najwyższych standardów jakości, projektu, produkcji i montażu. 
 

Afbeelding invoegen

KIWA Certyfikat ISO 9001:2015
Afbeelding invoegen 
 
KIWA Certyfikat Flexxocover
Afbeelding invoegen 
 
KIWA Certyfikat Flexxobag