Afbeelding invoegen 
     
               
                 Zapraszamy do kontaktu z naszym polskim agentem: Hubert Exterkate
               Numer telefonu: +48 601 947 548
                E-mail: hubert_exterkate@o2.pl
      
Afbeelding invoegen  Afbeelding invoegen  Afbeelding invoegen  
 

 
    

"Innovators in technical textile products" 

 
Firma Flexxolutions posiada ogromne doświadczenie w projektowaniu, produkcji i montażu innowacyjnych materiałów tekstylnych
na systemy przekryć i składowania magazynowania produktów wpostaci gazowej, ciekłej i stałej.
 
Nasze motto, „Innovators in technical textile products” (Innowatorzy branży technicznych wyrobów tekstylnych” opisuje naszą największą zaletę. Są nią innowacyjne konstrukcje wyrobów i rozwiązań technicznych według wytycznych klienta oraz produkcja i montaż systemów przekryć i składowania (np. zadaszeń silosów) w wykonaniu zwykłym i gazoszczelnym, podwieszanych podwójnych przekryć membranowych do instalacji biogazowniczych i składowania substancji, w tym elastycznych zbiorników na ciecze (wodę) i wysokiej jakości worków do przechowywania obornika, gazów i ich mieszanin.

 Kliknij na zdjęcie, aby uzyskać więcej informacji!
 

 

         
 
FLEXXODOMER
Dwuwarstwowe przyekrycia membranowe 
 
Flexxodomer jest zaawansowanym rozwinięciem podwieszanego dwuwarstwowego nakrycia membranowego, powszechnie stosowanego w branży biogazowniczej. Charakterystyczna wypukły kształt dachu zapewnia maksymalne wykorzystanie objętości składowania gazu z kształtem, który optymalnie chroni przed czynnikami zewnętrznymi, np. wiatrem czy śniegiem. 
 
 FLEXXOCOVER
Silocover do Ř 52 m
 
Nakrycie silosowe Flexxocover jest jakościowym wyrobem nadającym się do instalacji na niemal wszystkich komercyjnych konstrukcjach silosów wykonanych w technologii betonowej, drewnianej lub stalowej. Instalacja Flexxocover znacznie ogranicza emisję gazów z silosu, a także zapobiega rozcieńczeniu składowanej gnojowicy przez wody deszczowe i śnieg.

 
         
         
 
FLEXXOBAG
Worki do skladowania

Zbiorniki Flexxobag dostępne są w pojemnościach od 100 mł do 7.000 mł, w wykonaniu ze specjalnej folii o gramaturze 1100 g/m˛ z atestem KIWA. Kontrola produkcyjna i poprodukcyjna gwarantuje, że rozwiązanie jest stuprocentowo wodoszczelne i nie przepuszcza zawiesin. Zbiornik Flexxobag wyposażany jest w zawory odpowietrzające, zapobiegające gromadzeniu się powietrza i gazów wewnątrz. 

 
FLEXXOMAT
Mata dezynfekcyjna
 
Mata dezynfekcyjna Flexxomat jest wysokiej jakości rozwiązaniem problemów higienicznych podczas transferu osób, zwierząt i wewnętrznych środków transportu w rolnictwie, w uprawach szklarniowych, w przemyśle spożywczym oraz w szpitalach. Wszystkie wersje i modele realizowane są zgodnie ze specyfikacjami klienta. Poza standardowymi rozmiarami maty Flexxomat są także dostępne w każdej wymaganej długości i szerokości. 
 
 


 Ponadto jesteśmy twórcą i dostawcą innowacyjnych (opatentowanych) mat dezynfekcyjnych, systemów elastycznych silosów do magazynowania produktów w postaci stałej, wyłożeń przestrzeni ładunkowych pojazdów ciężarowych oraz wyrobów systemowych dla obozów dla uchodźców, m.in. składanych zbiorników na wodę, toalet i prysznicy polowych.
 
Nasz zakład dysponuje wszelkimi technologami koniecznymi do prac projektowych (oprogramowanie Solidworks 3D), wytwórczych (cięcie obrabiarkami CNC) oraz zgrzewania (zgrzewanie prądowe i cieplne). Dysponując wszystkimi środkami projektowania i produkcji w naszym zakładzie jesteśmy w stanie wykonać zamówienie w bardzo krótkim czasie, wedle najwyższych standardów jakości, projektu, produkcji i montażu. 
 

 

Afbeelding invoegen

KIWA Certyfikat
ISO 9001:2015
Afbeelding invoegen 
 
 
KIWA Certyfikat 
Flexxocover
Afbeelding invoegen 
 
 
Flexxobag
  


 
Zapraszamy do kontaktu z naszym polskim agentem: Hubert Exterkate
Numer telefonu: +48 601 947 548