Afbeelding invoegen 
     
                   
                                    Lütfen bizimle ile irtibata geçiniz: Bülent İyikasap
                                           Telefon telefon numarası: +90 507 522 5505
                                          E-posta: bulent.iyikasap@flexxolutions.nl
      
  Afbeelding invoegen  Afbeelding invoegen  Afbeelding invoegen


 

"Innovators in technical textile products" 

 
Flexxolutions, yenilikçi tekstil malzemelerinin tasarımı, üretimi ve derlemesi konusunda geniş deneyime sahiptir. Gaz, sıvı ve katı şeklindeki ürünler için kapak ve depolama sistemleri.

"Innovators in technical textile products" (Teknik tekstil ürünlerinde yenilikçiler) sloganımız en büyük avantajımızı açıklıyor. Bunlar arasında müşterinin isteklerine göre yenilikçi ürün tasarımları ve teknik çözümler, düzenli ve gaz geçirmez yapılar için kapak ve depolama sistemlerinin üretim ve kurulumu (örneğin silo çatıları), biyogaz tesisleri ve depolama maddeleri için çifte astar, gübre, gazlar ve bunların karışımlarının depolanması için esnek sıvı tankları (su) ve yüksek kaliteli torbalar vardır.

Daha fazla bilgi için fotoğrafa tıklayın! 

   

 

 
 
FLEXXODOMER
Çift katmanlı membran çatı
 
Flexxodomer, çift katmanlı bir membran çatısı olan ve biyogaz endüstrisinde yaygın şekilde kullanılan yenilikçi bir iyileştirmedir. Çatının karakteristik küresel şekli, gaz depolama hacminin maksimum kullanımını sağlar, rüzgâr ve kar gibi dış etkenlere karşı en iyi şekilde korur.


 
FLEXXOCOVER
Silo kapağı ø52 m’ye kadar
 
 Flexxocover silo kapağı; beton, ahşap veya çelik tekniğinde neredeyse tüm ticari silo yapıları için uygun olan kaliteli bir üründür. Flexxocover, silo emisyonlarını önemli ölçüde azaltır ve depolanan sıvı gübrenin yağmur suyu ve kar nedeniyle seyrelmesini önler.  

 
         
         
 
FLEXXOBAG
Depo torbaları

Flexxobag tankları, KIWA sertifikalı özel bir 1100 g/m²’lik folyodan yapılan 100 m³ ila 7.000 m³’lük kapasitelerde temin edilebilir. Üretim ve tekrar işleme kontrolü, çözeltinin % 100 su geçirmez olmasını ve nihai üründen sızmamasını sağlar. Flexxobag, Flexxobag içinde hava ve gazların birikmesini önlemek için havalandırma vanaları ile donatılmıştır.

 
FLEXXOMAT
Dezenfeksiyon paspası
 
Flexxomat dezenfeksiyon paspası tarım, sera, gıda endüstrisi ve hastanelerde insanlar, hayvanlar ve dahili nakil araçlarının taşınması sırasındaki hijyen sorunları için yüksek kaliteli bir çözümdür. Tüm tasarımlar ve modeller müşterinin isteklerine göre üretilmektedir. Flexxomat paspasları, standart ölçülerin yanı sıra istenilen her uzunluk ve genişlikte de temin edilebilir.

 
 
 
 
 

Bunun yanı sıra yenilikçi (patentli) dezenfeksiyon paspasları, katı ürünlerin depolanması için esnek silo sistemleri, mülteci kampları için kamyon ve sistem ürünlerinin yükleme alanları, katlanabilir su depoları, tuvaletler ve saha duşlarının mucidi ve tedarikçisiyiz.
 
Fabrikamız, tasarım (Solidworks 3D yazılımı), üretim (CNC makineleri kesimi) ve kaynak (elektrikli ve termal ısıtma) için gerekli tüm teknolojiye sahiptir. Fabrikamızdaki tüm tasarım ve üretim araçları ile siparişinizi çok kısa bir süre içinde en yüksek kalite, tasarım, üretim ve kurulum standartlarına göre tamamlıyoruz.
 Afbeelding invoegen
 
KIWA Sertifikası
ISO 9001:2015
Afbeelding invoegen 
 
 
KIWA  Sertifikası
Flexxocover
Afbeelding invoegen 
  
 
KIWA  Sertifikası
Flexxobag
 

 
 
Lütfen bizimle ile irtibata geçiniz: Bülent İyikasap
Telefon numarası: +90 507 522 5505